You are here

Blog

Kursaal Oostende wordt de grootste zaal ten westen van Antwerpen en Brussel!

Wed 18 November 2020
-
Kateryna

Sinds de heropening van het Kursaal in december 2004 mag het Kursaal jaarlijks gemiddeld 250.000 bezoekers verwelkomen tijdens...

Coronaproof vergaderen in Kursaal Oostende

Wed 4 November 2020
-
Kateryna

In coronatijden is een congres organiseren geen evidentie. NVKVV, organisator van de ‘Week van de verpleegkundige’ zocht samen met z’n technische partner en het Kursaal...

Terug in de tijd: 10 jaar geleden

Wed 8 April 2020
-
Kitana

Vandaag is het 10 april 2020. Exact tien jaar geleden stond Els De Schepper bij ons op het podium met haar onewomanshow ‘Els De Schepper Roddelt’.

Knutselen kinderen

Help, ik verveel mij!

Wed 25 March 2020
-
Kitana

Weten je kinderen niet meer wat te doen? Hebben ze elke videogame al tien keer uitgespeeld en elke YouTube video al bekeken? Lees dan snel verder!

Jasper Erkens

10cc invites Jasper Erkens

Wed 4 March 2020
-
Kitana

10cc koos niemand minder dan Jasper Erkens als hun voorprogramma. Dat betekent dubbel genieten. Volgende maand in het Kursaal!

Efteling aan Zee - Kursaal Oostende

Efteling aan Zee – De Sprookjesboom: een must-see!

Wed 4 March 2020
-
Kitana

Voor de eeuwige twijfelaars geven we 6 redenen waarom 'Efteling aan Zee - De Sprookjesboom' een must-see is! 

15 jaar Kursaal: Open Huis

Mon 24 February 2020
-
Kitana

De volgende vier dagen openen we onze deuren tijdens het concept ‘Open Huis'. Benieuwd wat het inhoud? Lees dan zeker verder...

122ste editie van Bal Rat Mort

Sat 22 February 2020
-
Kitana

Op zaterdag 7 maart is het zover: het jaarlijkse themabal Bal Rat Mort. Dit is al de 122ste editie! Hoe begon het eigenlijk allemaal?

Guga speelt thuismatch

Tue 17 December 2019
-
Jonas

Guga Baùls nieuwste project Studio Guga heeft niets te maken met tennis, maar het vergde wel ballen om er aan te beginnen...

classics

Klassiek is hot!

Fri 18 October 2019
-
Jonas

Het nieuwe seizoen van Kursaal Classics is op gang gespeeld door Symfonieorkest Vlaanderen. En hoe! 

ledwalls

Voorgevel in de spotlight!

Fri 11 October 2019
-
Jonas

Onze voorgevel zit in een nieuw LED-jasje! Ontdek meer hierover...

Dansen met de (Kursaal)sterren

Mon 30 September 2019
-
Jonas

De micro omruilen voor dansschoenen? Geen probleem voor deze Kursaal-artiesten!

FFO19

Kursaal: waar (film)sterren thuis zijn

Wed 28 August 2019
-
Jonas

Naar de film gaan in het Kursaal? Het kan...

Een rechercheur in Fame?

Sun 21 July 2019
-
Jonas

Ilse La Monaca kennen we van in De Buurtpolitie, maar ze speelde ook mee in de musical Fame.

PAW Patrol

Who let the dogs out!

Wed 17 July 2019
-
Jonas

Kom op 21 juli poseren met 2 PAW Patrol pups!

casino

Apero time!

Tue 16 July 2019
-
Jonas

Geniet in één van pop-up zomerterrassen van een apero voor de show!

fcdkaz

De Kampioenen zijn gesignaleerd

Tue 25 June 2019
-
Jonas

Mijn Gedacht! De opbouw van FC De Kampioen is gestart...

Take That

Wat was That?

Wed 19 June 2019
-
Jonas

Een trip down memory lane. Dat was de passage van Take That in Oostende...

plectrum

Kursaal Oostende Rocks!

Mon 17 June 2019
-
Jonas

Metallica deelde dit weekend 1000 plectrums uit...

Tom Robinson

Tom Robinson 70

Wed 12 June 2019
-
Jonas

Wat hebben Tom Robinson en Will Tura gemeen? Lees het hier...

Pages